Breaking News
 |  | 

Jakoś tak...

Komplet bielizny jako pomysł na prezent dla kobiety

img-responsive

W ciągu roku kalendarzowego jest wiele okazji, aby podarować prezent swojej kobiecie. Urodziny, imieniny, Walentynki, Święta (Wielkanoc, Boże Narodzenie) czy rocznica ślubu lub pierwszej randki. I na każdą z tych okazji byłoby miło podarować coś innego. Tylko, że po pewnym czasie arsenał pomysłów jest na wykończeniu… A czy drogi mężczyzno, pomyślałeś już o komplecie dobranej seksownej bielizny?

Komplet seksownej bielizny pomysłem na prezent

Komplet seksownej bielizny jest idealnym pomysłem na prezent na Walentynki czy rocznicę ślubu / pierwszej randki. Są to dość intymne święta, które spędza się zazwyczaj we dwoje. Kobieta od razu może dany komplet bielizny ubrać, a ty po kilku minutach ją rozebrać…

Aby jednak prezent był trafiony, to musi być odpowiednio dobrany rozmiarowo. Zobacz jaki rozmiar bielizny nosi twoja kobieta i z tą informacją idź do sklepu. Tam, brafitterka pokaże Tobie między innymi biustonosze wonderbra , które są bardzo seksowne, dzięki czemu idealnie nadadzą się na prezent dla twojej ukochanej. Poza tym nie ma kobiety na świecie, która nie chciałaby mieć w swojej szafie biustonosze wonderbra , więc oprócz seksualnego podtekstu prezent będzie mieć też inną wartość! A to też przecież chodzi!

komplet-bielizny-jako-pomysl-na-prezent-dla-kobiety

ABOUT THE AUTHOR