Breaking News
 |  | 

Internet i reklama

SEO SEM PPC. Jak być widocznym w Internecie – SEM PROJEKT

img-responsive

Marketing internetowy to, jak sama nazwa wskazuje, działania marketingowe prowadzone za pośrednictwem Internetu. Jest to po pierwsze dystrybucja różnego rodzaju treści reklamowych a po drugie zdobywanie nowych klientów. Jednym z działów marketingu internetowego jest SEM.

SEO SEM PPC

Na marketing w wyszukiwarkach internetowych, czyli SEM (ang. Search Engine Marketing) składają się dwa elementy. Pierwszy z nich to SEO (ang. search engine optimization czyli optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych. Są to wszystkie działania, których rezultatem jest poprawienie pozycji konkretnej witryny w wynikach wyszukiwarek. Drugi element składowy SEM to PPC (ang. pay per click), czyli reklamy płatne po kliknięciu w link. Połączenie tych elementów daje najlepsze rezultaty.

SEM PROJEKT

Prowadzenie internetowej strategii marketingowej warto powierzyć w ręce profesjonalistów. Na rynku działa wiele agencji, które zajmują się marketingiem internetowym i pomagają klientom osiągnąć założone cele. Jedną z nich jest Sem Projekt. Z oferta poszczególnych agencji zapoznać można się na ich oficjalnych stronach internetowych.

 

seo-sem-ppc-jak-byc-widocznym-w-internecie-sem-projekt

ABOUT THE AUTHOR