Breaking News
 |  | 

Internet i reklama

Oferty pracy copywriter Kraków. Praca dla copywritera – Staż copywriter Kraków

img-responsive

Copywriter to autor tekstów i sloganów reklamowych. Jest to zajęcie coraz bardziej popularne ze względu na intensywny rozwój marketingu internetowego.

Oferty pracy copywriter Kraków

Znalezienie stacjonarnej pracy jako copywriter jest marzeniem wielu osób. Niestety konkurencja na rynku jest dosyć wysoka, i mimo, że nowe agencje marketingowe powstają jak przysłowiowe grzyby po deszczu znalezienie jej nie należy do prostych. Aby mieć szanse należy wyróżnić się czymś na tle innych kandydatów. Warto systematycznie rozbudowywać swoje portfolio i zdobywać doświadczenie. Dobrym pomysłem jest praca jako freelancer, czyli osoba nie zatrudniona w żadnej firmie, wykonująca zlecenia od różnych klientów. Oferty zleceń dla copywriterów można tez znaleźć na takich stronach jak Giełda Tekstów czy Textbroker – założenie tam konta to idealna opcja na start.

Staż copywriter Kraków

Innym sposobem na zdobycie doświadczenia jest staż w jednej z agencji. Przed podjęciem decyzji o takiej formie zatrudnienia warto rozważyć kilka rzeczy. Po pierwsze – czy firma daje realną szansę zatrudnienia po zakończeniu stażu, oraz czy będzie on dla Ciebie cennym doświadczeniem, a nie tylko ciężką pracą za małe (lub żadne) pieniądze.

 

oferty-pracy-copywriter-krakow-praca-dla-copywritera-staz-copywriter-krakow

ABOUT THE AUTHOR