Breaking News
 |  | 

Internet i reklama

Marketing treści – co to takiego? Szkolenie content marketing Szczecin – content marketing case study

img-responsive

Content marketing, czy mówiąc inaczej marketing treści jest jedną z gałęzi marketingu internetowego. Polega na tym, aby zdobywać nowych klientów dla firmy poprzez prezentowanie im treści, która będzie dla nich wartościowa.

content marketing case study

W przeciwieństwie do innych narzędzi stosowanym w marketingu sieciowym takie działania maja na celu budowanie długotrwałych relacji z klientem. W obszarze content marketingu znajdują się wszelkie treści publikowane w Internecie, czyli artykuły, raporty, poradniki, webinaria, podcasty itd. Jednym ze skutków, jakie ma osiągnąć marketing treści jest dalsze rozpowszechnianie informacji o danej firmie poprzez odbiorców tych treści.

Szkolenie content marketing Szczecin

Jeśli planujesz powiązać swoją karierę zawodową z marketingiem internetowym, warto abyś wziął udział w szkoleniu z content marketingu. Trwają one zwykle kilka dni, podczas których zdobywa się niezbędną wiedzę i narzędzia np. przeprowadzając content marketing case study. Nauka pod okiem doświadczonych trenerów osiągnie o wiele lepsze skutki, niż samodzielne zdobywanie wiedzy, które oczywiście również jest możliwe.

 

marketing-tresci-co-to-takiego-szkolenie-content-marketing-szczecin-content-marketing-case-study

ABOUT THE AUTHOR