Breaking News
 |  | 

Jakoś tak...

Garderoba – czy warto ją zaaranżować w domu?

img-responsive

Dom to spora inwestycja. Wiele osób zadowoli niewielki metraż, byleby tylko nie mieszkać w blokach. Jeśli zatem chcemy mieć garderobę to należy to wtedy traktować jako fanaberię? Niekoniecznie.

 

Wbrew pozorom takie dodatkowe pomieszczenia mogą znacząco ułatwić nam codzienne życie. Do garderoby dodać możemy również pralnię, gdzie będziemy prasować czy spiżarnię. Dzięki takim pomieszczeniom jesteśmy w stanie utrzymać porządek, a wszystko bezproblemowo znajduje swoje miejsce. Dlatego też bez dwóch zdań warto o niej pomyśleć już na etapie projektu domu. Najwięcej możliwości mamy wtedy, kiedy możemy zaaranżować garderobą po niewykorzystanym pokoju.

 

Nieco więcej pracy nas czeka, kiedy chcemy wygospodarować niewiele miejsca blisko naszej sypialni. Wtedy to warto zainwestować w drzwi przesuwne, by zaoszczędzić nieco miejsca. Faktem jest, że wystarczy nam do tego nieduży metraż. Jeśli na każdej ścianie zamontujemy szafki i wieszaki możemy być pewni, że zmieścimy tam swoje wszystkie rzeczy. Reasumując, przystępując do budowy domu warto pomyśleć o choć niewielkiej garderobie. W końcu to pomieszczenie może sprawić, że nasze ciuchy nie będą się rzucały po sypialni czy salonie.

garderoba-czy-warto-ja-zaaranzowac-w-domu

ABOUT THE AUTHOR